Odważna Kobieta! #KonferencjaDlaKobiet💃

Dlaczego Odwaga i dlaczego Kobieta?

Pragniemy zaprosić Cię, droga Kobieto, na wyjątkową konferencję chrześcijańską we Wrocławiu.

Kiedy napotykamy trudności w naszym życiu tracimy wiarę, a tym samym odwagę do tego, by działać, żyć pełniej, wierzyć… Często tracimy poczucie własnej wartości i chęć życia. Być może właśnie Ty przeszłaś coś trudnego w ostatnim czasie, co odbiło się na Twoim zdrowiu, relacjach czy stanie emocjonalnym. Być może to właśnie Ty poszukujesz właściwej drogi w swoim życiu i stoisz na rozdrożu? Być może to TY, wierzyłaś kiedyś w Boga, ale życie, czas i codzienne troski oddaliły Cię od Niego. Być może to TY, Kobieto, jesteś tą, która czuje w swoim sercu, że to jest właśnie TEN MOMENT.
A może potrzebujesz wspaniałej Bożej obecności, niesamowitych kobiet, inspiracji która będzie płynąć ze sceny, społeczności, która pragnie Twojego dobra?

Konferencja ODWAŻNA KOBIETA
odbędzie się już 18 września we Wrocławiu
w godzinach 10:00-18:00
w budynku Kościoła „Słowo Życia” przy ul. Sołtysowickiej 15c

Zapewniamy:
• Wspaniały dzień pełen duchowych inspiracji
• Charyzmatyczne prelegentki
• Kawę i herbatę w przerwach
• Lunch dla każdej uczestniczki
• Muzykę dla duszy i serca
• Możliwość poznania niesamowitych kobiet
• Nagrody w konkursie 🙂

Czy dziś brakuje Ci odwagi? Czy dziś nie wierzysz w Boga, ale wiesz, że istnieje? Czy dziś czujesz pustkę w swoim sercu? Czy dziś jesteś gotowa na doświadczanie pozytywnych zmian? Czy dziś pragniesz lepszego życia, relacji, zdrowia, finansów? Czy pragniesz spokoju w życiu, prawdy i miłości?
Czy dziś chcesz być z nami w tym szczególnym dniu i przeżyć niezapomniany czas w Bożym Duchu?
Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK – ta konferencja jest dla Ciebie! Bez względu na to, z jakiej jesteś denominacji, jaki masz kolor skóry i czy masz takie same skarpetki – jesteś mile widziana 🙂
Zabierz ze sobą: mamę, siostrę, przyjaciółkę czy sąsiadkę – ten dzień będzie niezapomniany!
Bóg kocha ludzi odważnych, głodnych Jego miłości. Bóg szuka właśnie Ciebie!

Czego możesz się spodziewać?
Przede wszystkim dobrej atmosfery, życzliwości, ciepła. Bożej obecności i wspanialej grupy z muzyką dla duszy i serca. Solidnej porcji inspirujących wykładów i świadectw cudów z życia kobiet. Praktycznych wskazówek jak radzić sobie z brakiem odwagi i wiary w siebie. Poznasz wiele niesamowitych kobiet: matek, żon, działaczek w różnych obszarach życia, kobiet biznesu i internetu.

Kto będzie naszym gościem?
7 wspaniałych kobiet! Przedsiębiorcze mamy, żony i kobiety, które podzielą się swoim doświadczeniem i historią. Dadzą cenne wskazówki i odwagi do marzeń i pełnego życia – szczegóły poniżej.

W celu wzięcia udziału w konferencji
prosimy o wpłatę 69 zł na nr konta:
98 2490 0005 0000 4600 8295 8979
Kościół Słowo Życia we Wrocławiu
tytułem: Konferencja Kobiet, imię i nazwisko uczestniczki
(np. Konferencja Kobiet, Marzena Buczka)

Cena obejmuje:
– wykłady w godzinach 10:00-18:00
– przerwy kawowe
– lunch dla każdej uczestniczki
– nagrody w konkursie.

Wpłata na konto jest automatycznie biletem na konferencję. Zostaniesz dopisana do listy uczestniczek.

Plan konferencji:
9:00-10:00 – rejestracja
10:00 – 10:30 – rozpoczęcie konferencji, omówienie programu, muzyka dla duszy i serca
10:30-11:00 – sesja I
11:00-11:30 – sesja II
11:30-12:00 – przerwa kawowa
12:00-12:20 – muzyka dla duszy i serca…
12:20-13:00 – sesja III
13:00-13:30 – sesja IV
13:30-15:00 – przerwa na lunch
15:00-15:20 – muzyka dla duszy i serca…
15:20-16:00 – sesja V
16:00-16:30 – sesja VI
16:30-16:50 – przerwa kawowa
16:50-17:20 – sesja VII
17:20-18:00 – zakończenie, podsumowanie, muzyka dla duszy i serca…

Do zobaczenia 18 WRZEŚNIA!

Jeśli masz pytania, napisz proszę do nas na Facebooku Słowo Życia
lub na adres mailowy: events@slowozycia.wroclaw.pl.

Zapisz się już dziś i bądź z nami w tym dniu!
Szczegóły w wydarzeniu TUTAJ


* * *

 

PRELEGENTKI

Agnieszka Śmieja

Chrześcijanka i żona od ponad 30 lat. Matka trójki dorosłych dzieci, na nowo narodzonych i służących Jezusowi. Z wykształcenia pedagog, pracuje jako wychowawca w domu dziecka. Jest częścią Kościoła Chrześcijańskiego Słowo Życia we Wrocławiu, w którym pastorem jest jej mąż, Artur. Pełni funkcję starszego i zajmuje się administrowaniem działań kościoła. Jest doświadczonym nauczycielem Słowa Bożego, w prosty sposób wykłada nawet najtrudniejsze biblijne prawdy.
Agnieszka wspaniale przekazuje swoją mądrość życiową i dziel się doświadczeniem. Przy mikrofonie kobieta pełna charyzmy, humoru i ciepła. Agnieszka jest żoną Pastora w kościele Słowo Życia i wspaniałą, pełną ciepła dla innych kobietą.

Monika Maziarz

Zawodowo od ponad 20 lat prowadzi współpracę Dolnego Śląska z krajami niemieckojęzycznymi. Jej pasją są relacje międzynarodowe. Z powołania zajmuje się wyposażaniem chrześcijan, szczególnie młodego pokolenia w biblijne standardy życia, zachęca do duchowej odnowy relacji z Bogiem.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwojga wspaniałych nastolatków. Monika choć z pozoru delikatna, jest waleczną kobietą, która przeszła wiele w swoim życiu, by dziś móc dzielić się i pomagać młodym ludziom w budowaniu lepszej jakości ich życia. Ta kobieta ma niesamowitą historie i ogromną mądrość życiową którą będziecie mogli usłyszeć już 18 września we Wrocławiu. Prywatnie zawsze skora do pomocy i ciepłych, życiowych rozmów.

Dorota Jasińska

Autorka projektu Kobieta i Network. Lider w branży Softmarketingu. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współzałożycielka grupy NetwinnersTeam. Szczęśliwa kobieta, żona i mama 3 maluchów. Jej misją jest wnoszenie wartości w życie innych kobiet.
Motto życiowe: „Wszystko możliwe dla tego, kto wierzy”.
Dorota prowadzi międzynarodowy, internetowy biznes wraz ze swoim mężem Marcinem. Mają trójkę małych, fantastycznych dzieci oraz od niedawna psa, który przyjechał z nimi z Czarnogóry.
Od lat prowadzi i łączy biznes, najpierw stacjonarny, teraz internetowy z wychowywaniem dzieci, podróżami i wartościami, które pielęgnuje w swoim życiu. Motywuje kobiety do pozytywnych zmiany, odwagi, wiary, przedsiębiorczości i rozwoju. Wraz z mężem poznali Boga kilka lat temu i od tego czasu z odwagą rozwijają się i inspirują innych. Prywatnie Dorotka jest wesołą, bardzo gościnną i szaloną kobietą – o czym będziecie mieli okazje się przekonać już 18 września we Wrocławiu.

Maja Frykowska

Polska Celebrytka, która kiedyś szokowała na pierwszych stronach gazet, dziś mówi głośno o swojej relacji z Bogiem i niesamowitej przemianie w jej życiu.
Maja Frykowska – kobieta, która przewartościowała całe swoje życie odkąd poznała Boga. Stała się inspiracją dla innych poszukujących. Jest żywym przykładem, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dzisiaj jest matką, żona, a przede wszystkim chrześcijanką podążającą za prawdą Bożego słowa. Tak jak każdy z nas zmaga się z wyzwaniami dnia codziennego ale na bożych zasadach. Dzisiaj mając świadomość, co Bóg dla niej zrobił usługuje innym głosząc swoje świadectwo nie rezygnując ze swoich pasji i pragnień. W swojej książce „Pokonaj siebie” opisała jak długą i wyboistą drogę musiała przejść żeby znaleźć się w obecnym miejscu.

Alina Rawwo

Moją pasją jest motywowanie i wspieranie innych w przybliżaniu się do Boga i odnajdywaniu swojego miejsca w budowaniu Królestwa Bożego na ziemi. Ponad 30 lat pracy w międzynarodowym koncernie dało mi szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania w różnych kulturach, jak również wspierania innych w rozwoju osobistym i zawodowym. Od ukończenia Szkoły Biblijnej w Wielkiej Brytanii w 1990 zaangażowana jestem w działalność lokalnego zboru Kościoła Zielonoświątkowego w Elblągu w różnych obszarach, też takich jak służba wśród kobiet. Ukończyłam Studia podyplomowe Coaching i Mentoring na WSTS w 2019 roku i od tego czasu zajmuję się mentoringiem i coachingiem, głównie chrześcijańskim.
Prywatnie Alina to ciepła, bardzo pomocna osoba o wielkim sercu i mądrości życiowej. Jej życie nie było lekkie kiedy Go poznała bliżej, ale dzięki Bożej opatrzności dziś z radością patrzy na swoją przeszłość i przyszłość. Szczęśliwa żona i matka 2 dzieci.
Będziecie mieli okazje posłuchać jej historii już 18 września we Wrocławiu.

Julia Osadczuk

Przyjechała z rodziną do Polski z Ukrainy w 2015 roku. Zostawiła swoje stare życie, by zacząć od nowa. Przedsiębiorcza kobieta, która wraz ze swoim mężem działa na dolnośląskim rynku.
Jest przykładem kobiety, która z odwagą idzie przez życie mimo ogromnych zmian i trudności.
Szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Jak sama mówi Bóg dał jej wolność życia.
Prywatnie bardzo gościnna, otwarta i pomocna.
Z sercem podchodzi do innych ludzi oraz pomaga angażując się w różne działania.
Opowie o swojej drodze już 18 września we Wrocławiu.

Anna Antoniak

Motywatorka, coach, psycholożka, blogerka, która od lat wspiera innych do dobrych zmian w życiu. Autorka książek i szkoleń rozwojowych oraz dużej społeczności, gdzie każdego dnia motywuje ludzi.
Trudny start w życiu  zapewnił jej siłę do tego, by się nie poddawać i wierzyć, że każdy z nas został  stworzony by coś wnieść do tego świata. Kiedy 2 lata temu  zwróciła się do Boga by jej pomógł – zrobił TO! Wtedy też odkryła, że wszystko to, co latami uczyła się w książkach i na szkoleniach u największych mówców tego świata – znalazła w Biblii. Jak to sama mówi: „Bóg jest niesamowitym psychologiem, nauczycielem i  motywatorem,  który doskonale wiedział już dawno, co jest dla nas najlepsze i dokładnie to opisał”. Każdy problem dla człowieka jest wyzwaniem – dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Wiele ludzi mówi, że wierzy w Boga, ale pytanie jest – czy Go znasz?
Szczęśliwa kobieta i mama syna – Alexandra.

Podziel się!