Każdy z nas chce dokonać w życiu czegoś wartościowego. Ale żeby robić coś trzeba być kimś. Nieustannie ktoś mówi do nas, kim jesteśmy. A my słuchamy… Bóg też mówi. Przede wszystkim przez Boże Słowo.
Ta książka jest przeglądaniem się w lustrze Bożego Słowa. Zobacz, jak widzi Cię Bóg. Jestem przekonany, że nie zawiedziesz się. Wierzę z całego serca, że po jej przeczytaniu będziesz innym, Bożym człowiekiem. Zabieram Cię w podróż z biegiem rzeki zwanej objawieniem. Pozwól się jej unieść i zobacz, dokąd Cię zaprowadzi.

To książka dla każdego, kto nie chce się poddać.
Nie rezygnuj, bo na końcu Twoich zmagań czeka wewnętrzna wolność!


Kiedy w narodzie młode pokolenie nie chce słuchać starszego pokolenia, nazywamy to zjawisko buntem młodego pokolenia. Ale kiedy to samo dzieje się w Kościele, to jest to coś więcej – to przekleństwo pierwszego pokolenia. Przekleństwo pierwszego pokolenia polega na tym, ze każde pokolenie chrześcijan musi zaczynać od zera. Działa ono wtedy, gdy następne pokolenie zostaje oddzielone od poprzedniego pokolenia. W ten sposób zostaje zablokowany transfer duchowej mądrości oraz doświadczenia i następne pokolenie wszystkiego uczy się na nowo. Odkrywa już dawno odkryte objawienia, doświadcza tych samych diabelskich kłamstw i sztuczek, wypracowuje te same, odkryte w poprzednich pokoleniach, metody duchowej walki. Kościół stoi w miejscu. Czas to zmienić czas przełamać przekleństwo pierwszego pokolenia. Bóg nie ma wnuków, ale ten sam Bóg jest Bogiem pokoleń.


W dzisiejszych czasach posiadanie kojarzy się nam niemal tylko z jego fizycznym, materialnym aspektem. Kiedy chrześcijanie tak myślą i wierzą, okradają się z bogactwa, które jest w Chrystusie. Nie rozumieją jak to, co duchowe może stać się materialne. Musimy nauczyć się najpierw mieć a potem posiadać.


Finanse są najmniejszą rzeczą w Królestwie i taką powinny pozostać. Wtedy nam służą, a nie my im. Do tego potrzebujemy Bożej mądrości pochodzącej z Pisma Świętego oraz doświadczenia i tym właśnie się dzielę. Ta książka pomoże Ci zapanować nad finansami. Stan Twojego portfela zależy od tego, co robisz z jego zawartością. To przecież Ty stoisz na początku wszystkich decyzji i procesów finansowych w Twoim życiu. Dowiedz się, co robisz ze swoimi pieniędzmi i co one robią z Tobą. Skorzystaj ze wskazówek i mądrości Bożej, a potem zmień to, co blokuje Twój rozwój finansowy. Żyj błogosławieństwem i bądź błogosławieństwem.